Contact Us

Miss and Mr Latvia, LLC.
Ruses Street 26 - 128
LV-1029 Riga

Office +371 22 182 602
Media +371 29 541 221
info@missmrlatvia.com

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Janis Charity

Izbraukums ar bērniem no nelabvelīgām ģimenēm, Projekts "Roku rokā”

Ar labdarību iepriekš nebiju nodarbojies, tāpēc tā bija lieliska pieredze noorganizēt, jauniešu atbalsta centram „Roku rokā” izbraucienu ar atpūtas kuģīti „Vecrīga”. Lai pasākums būtu interesantāks, brauciena laikā ar dažādiem stāstiem un interesantiem faktiem dalījās sertificēts gids - Oskars Silavs, kurš lieliski spēja noturēt jaunās auditorijas uzmanību.

Ideja par braucienu ar kuģīti radās nejauši. Sākumā bija plānota tikai ekskursija ar Oskaru, taču aprunājoties ar kuģīša „Vecrīga ” vadītāju, viņi piekrita mūs atbalstīt un piedalīties labdarības projektā.

Lai arī laikapstākļi mūs nelutināja, brauciens bija lielisks un bērni to izbaudīja. Kad piestājām krastā, biju sarūpējis bērniem vēl kādu pārsteigumu. Paldies Rinaldam Audzišam un „Skrīveru Saldumiem”, kuri piekrita mūs atbalstīt un dalīties ar slavenajām „Skrīveru gotiņas” konfektēm. Ar viņu atbalstu katrs bērns saņēma paciņu, pilnu ar saldumiem. Vēl tik pat tika nogādāts uz „Roku rokā” telpām, tiem bērniem, kuri nevarēja ierasties.

Man bija liels prieks, organizēt šo izbraucienu bērniem no nelabvelīgām ģimenēm, lai viņi varētu aizmirst savas problēmas vismaz  uz dažām stundām.

Neesmu plānojis saistīt savu nākotni ar labdarību, taču, ja būs iespēja neatteikšu palīdzību tiem, kam tā nepieciešama.

Kā teicis Rainis „Gūt var dodot, gūt var ņemot. Dodot gūtais neatņemams.”