Contact Us

Miss and Mr Latvia, LLC.
Ruses Street 26 - 128
LV-1029 Riga

Office +371 22 182 602
Media +371 29 541 221
info@missmrlatvia.com

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Karolinas labdariba

Dzīvnieki cilvēkam sniedz beznosacījuma mīlestību, viņi ieņem labākā drauga lomu, kā arī atbalsta plecu grūtos brīžos. Ir patīkami apzināties to, ka kāds vienmēr būs ar mums.  

Jau kādu laiciņu arī man mājās saimnieko divi mīluļi un varu apgalvot to, ka viņi man sniedz tik daudz pozitīvu emociju, prieku un lielu, lielu laimi esot kopā ar tiem. Neskatoties uz to, ka viņiem patīk rakt pazemes tuneļus, ēst kurpes un durvju rokturus, skaļi sveicināt garāmejošos cilvēkus... Sarakstu var turpināt un turpināt. 

Tomēr nepietiek ar to, ka mēs dzīvnieku kaislīgi vēlamies. Mums ir jāapdomā visi iespējamie faktori no A-Z, lai pēc tam neciestu mājdzivnieks no mūsu bezatbildīgās attieksmes.
Dzīvnieku patversmes ik gadu pieņem lielu skaitu negribētu, pamestu un cilvēka nodotu dzīvnieku. Daudzi no mums redz, cik bieži tiek pieņemti nepareizi lēmumi, kā rezultātā visvairāk cieš dzīvnieki. Ir rūpīgi jāapsver iespēja pieņemt jaunu mīluli, jo būt par dzīvnieka īpašnieku nozīmē uzņemties saistības. Jāapzinās visi saistību aspekti, piemēram, veselības aprūpe, vakcīnas, uzvedība, barošana, rotaļas un apmācība. 

Lai kādu suni vai kaķi jūs izvēlētos, vissvarīgākais ir atcerēties, ka šīs attiecības ir uz mūžu! 
Šobrīd esmu aktīvi iesaistījusies brīvprātīgajā darbā Ogres dzīvnieku patversmē "Ogres ķepas", kur mīt neskaitāmas pamestās dvēselītes. Es vēlos tām sniegt atbalstu un veltīt tik daudz uzmanības, cik spēju. Kā arī palīdzēt patversmes darbiniekiem   rūpēties par tās iemītniekiem.