Contact Us

Miss and Mr Latvia, LLC.
Ruses Street 26 - 128
LV-1029 Riga

Office +371 22 182 602
Media +371 29 541 221
info@missmrlatvia.com

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

ksenija labdariba

 

Draugi, nekas nav patīkamāk  nekā padarīt bērnus laimīgus. Esmu brīvprātīgi strādājusi “Roku Rokā” atbalsta centrā jau vairākus mēnešus, un gribēju uzņemt viņu iecienītāku nodarbību – zimēšanu - uz nākamo līmeni. Milzīgs paldies Biržas Muzejam @ArtMuseumRigaBourse un personīgi izglītības vadītājai Maijai Mackus @maija.mackus par viņas laipnu sirdi un harizmu, kas saglabāja bērnu interesi visu laiku!

2. augusta centra vadītāji Anna un Edgars atveda bērnus uz manu mīļāko mākslas muzeju, kur mums bija izklaides ekskursija pa Austrumu Galerijas seno mākslu un 18. gs. Rietumu Galeriju, beidzot ar mīkstajiem spilveniem zem 300 gadu vecajiem pasaules slavenās gleznam. Iedvesmojoties no neticama skaistuma un izstāžu stāstiem, jaunajiem māksliniekiem bija zīmēšanas meistarklase! Stundas lidoja kamēr mēs pati radījām apkārt mākslai. 

Manuprāt, sports un māksla ir labākie veidi, kā dziedēt mūsu dvēseles un pārveidot mūsu emocijas. Skaistums dod mums cerību un atgādina, ka atšķirīga, labāka dzīve ir iespējama - tieši šis ir mans mērķis šajā labdarības projektā.