Contact Us

Miss and Mr Latvia, LLC.
Ruses Street 26 - 128
LV-1029 Riga

Office +371 22 182 602
Media +371 29 541 221
info@missmrlatvia.com

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Mis Dalībnieces

INESE SUSLOVA

Vecums: 18 gadi; Augums: 175 cm

Izglītība:  Liepājas 8. vidusskola

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Gandrīz visu savu brīvo laiku es cenšos pavadīt ar savu ģimeni un draugiem, jo ikdienas steigā ne vienmēr tam pietiek laika. Brīvajā laikā savienoju savu darbu ar hobiju, divos vārdos - esmu modele . Kā arī nevar aizmirst sportu, sports arī ir manas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Volejbols ir mans favorīts - labs veids kā pavadīt kopā laiku ar draugiem un uzturēt sevi fiziskā un garīgā formā. Cenšos cik vien bieži iespējams apmeklēt teātri un man ļoti patīk lasīt sportistu biogrāfiskās grāmatas. Un protams iespēju robežās ceļojumi un jaunu vietu iepazīšana , piedzīvojumi un sevis izaicināšana.

Kāpēc nolēmi piedalīties Miss Latvia finālā? Mamma piedāvāja pārbaudīt savus spēkus atlasē un iegūt jaunu pieredzi, ilgi nedomājot izaicinājumu pieņēmu - un lūk, esmu finālistu vidū. Protams, ir vēlme pilnveidot sevi un iegūt jaunus draugus , neaizmirstamas emocijas, iespējas un atmiņas! Lieliska vieta kur izaicināt, pārvarēt un pierādīt sevi, iegūt ko jaunu un noderīgu tālākajam dzīves ceļam.

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar Miss Latvia 2017 finālā? Manuprāt, katra meitene jau ir uzvarētāja, mēs esmu šeit un iegūstam tik lielu pieredzi priekš sevis, konkurss ir tik daudz jau mums devis un tā jau ir uzvara. Tomēr esmu gatava pieņemt nākamos izaicinājums, cīnīties un pierādīt, ka esmu spējīga ar godu, lepnumu un cieņu nest Latvijas vārdu pasaulē.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Laime ir tad, kad ej garām aptiekai, jo Tev nekas nesāp, ej garām veikalam, jo Tev nekas netrūkst un viss vajadzīgais ir, un ej mājās, jo tevi tur gaida. Un kā to saglabāt ? Pavisam vienkārši , dalīties ar laimi palīdzot citiem un saglabāt mieru un mīlestību starp mīļajiem. Ikvienam ir jāatceras - dots devējam atdodas , sniegsi kripatiņu savas laimes kādam un dzīve sniegs Tev to atpakaļ dubultā.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni? 

Burvīga daba, miers, jūra, talantīgi cilvēki un protams skaistākas meitenes.


DIĀNA ZAMARINA

Vecums: 25 gadi; Augums: 175cm

Izglītība: Zobārstniecības māsa – Rīgas 1. Medicīnas koledža.

Tūrisma komercdarbība– Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums.

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Dzīvē apvienoju divas savas kaislības- zobārstniecību un modeles darbu. Atlikušais laiks paiet sporta aktivitātēs, kultūrpasākumu apmeklēšanā un ceļojumos. Kā arī rūpēs par man tuvajiem un mīļajiem. 

Kāpēc nolēmi piedalīties Miss Latvia 2017? Kopš bērnības tas ir bijis mans mazās meitenes sapnis- Mis Latvija. Jūtu, ka ir pienācis laiks sapnim piepildīties.

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar Miss Latvia 2017 finālā? Būt par Mis Latviju man būtu liels gods un atbildība. Es vēlos uzvarēt, lai varētu veiksmīgāk attīstīt un veicināt labdarības projektus. Es ticu, ka varu pārliecinoši un atbildīgi nest Latvijas vārdu pasaulē.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Priekš  manis laime ir mīlestība, saticība un miers. To saglabāt iespējams ieklausoties savā iekšējā sirdsbalsī.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?

Maza nācija ar bagātīgu kultūru.

 


KRISTĪNE RANCĀNE

Vecums: 24 gadi; Augums: 174 cm

Izglītība:  1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība "māszinībās", profesionālā kvalifikācija profesijā "Vizāžists". Šobrīd studēju Starptautiskā kosmetoloģijas koledžā studiju programmā "Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā". 

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Laikā, brīvā no darba Vanaga zobārstniecības klīnikā un studijām Starptautiskā kosmetoloģijas koledžā, dodu priekšroku aktīvai atpūtai. Dievinu doties uz savu dzimto pusi – Rēzekni, pilsētu Latgales sirdī. Pastaigas, riteņbraukšana, skriešana ir tieši tas, kas vajadzīgs pēc lielpilsētas kņadas. Fotografēšana un vizāžistika arī aizņem lielu daļu no manas ikdienas.. Grima un fotogrāfiju izveidē patīk izpausties radoši, veidot jaunus, neierastus tēlus, vienlaikus pārsteidzot gan sevi, gan pašu modeli.

Kāpēc nolēmi piedalīties Miss Latvia finālā? 

Lai iedvesmotu un tiktu iedvesmota.

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar Miss Latvia 2017 finālā? Visas konkursa dalībnieces ir jaunas, skaistas, enerģiskas un ambiciozas, tomēr personīgi es šo konkursu vairāk uztveru kā iespēju strādāt komandā, nevis kā individuālu sacensību. Protams, ir svarīgi, ka katra no mums ir izcila personība, tomēr uzskatu, ka vēl svarīgāk ir tas, ko mēs varam paveikt visas kopā. Mis un Misters Latvija, kā arī Mis Pasaule konkursi realizē vairākas labdarības akcijas, kurās aktīvi iesaistās visi konkursa dalībnieki. Uzskatu, ka šis konkurss sniedz man iespēju pilnveidot sevi, kā arī sniegt zināmu devumu sabiedrībai kopumā.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Uzskatu, ka laime ir mūsu iekšējā dabiskās esības forma. Nekas nevar ietekmēt to vai esam laimīgi, ja vien paši to nepieļaujam. Laimes sajūtu visstiprāk izjūtu, kad runāju ar savu vecmammu Janīnu un brāli Edgaru. Kad zinu, ka maniem tuviniekiem viss ir kārtībā. Laimes sajūtu izjūtu pat darot ikdienas lietas, sajūtot saules pieskārienu, sajūtot vēja pieskārienu, redzot ko skaistu. Saglabāt to var ar pozitīvo domāšanu un rūpēm par sevi un saviem tuvajiem. Ir jāsaudzē vienam otru un jāmīl.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?

Miniatūra, omulība, skaistums, viesmīlība, sirsnība


KAROLINA MATROSOVA

Vecums: 22 gadi; Augums: 172 cm

Izglītība: Studēju Valsts Policijas koledžā

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Brīvajā laikā pilnveidoju fotogrāfēšanas iemaņas, aktīvi nodarbojos ar sportu, lasu, zīmēju, ceļoju, pavadu laiku ar draugiem, kā arī organizēju kultūras pasākumus

Kāpēc nolēmi piedalīties Miss Latvia finālā? Jau kopš bērnības sapņoju piedalīties Miss Latvia konkursā, tādēļ nespēju nostāvēt malā un izaicināju sevi

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar Miss Latvia 2017 finālā? Manuprāt, mēs katra jau tagad esam uzvarētājas un KATRA ir cienīga iegūt galveno titulu, jo visām piemīt raksturīgās īpašības, lai pārstāvētu Latviju starptautiskā līmenī. Bet kāpēc tieši man? –  Es ticu, ka ar saviem darbiem un vērtībām pierādīšu, kādēļ tieši ES.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Ja Jūs gribat dzīvot laimīgu dzīvi, sniedzieties pēc saviem mērķiem, nevis pie cilvēkiem vai lietām” – Alberts Einšteins

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?

Skaista, neatkarīga, talantīga, viesmīlīga, kulturāla


JANA PUTRIŅA

Vecums: 21 gads; Augums: 175 cm

Izglītība:  vidējā 

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Es esmu radošs un universāls cilvēks, zīmēšana un fotografēšana man patīk jau no bērnības, tāpēc savā brīvajā laikā man patīk attēlot cilvēku emocijas.

Kāpēc nolēmi piedalīties Miss Latvia finālā? Tiešām patika konkursa ideja - es nolēmu sevi pārbaudīt, izmēģināt savus spēkus un apskatīt citus dalībnieces. Es esmu pārliecināta, ka konkurss pievienos manā dzīvē daudz jaunas iepazīšanās un spilgtas iespaidas!

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar Miss Latvia 2017 finālā? Katra dalībniece ir cienīga uzvarēt Miss Latvija 2017 konkursā, bet ar manu centību, laipnību un humora izjūtu man uz to ir visas iespējas.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Man laime - ir visu manu radu un draugu labklājība un veselība. Saglabāt šo laimi mēs varam ar aprūpi, uzmanību un mīlestību.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?

Dziesmas, dejas, Līgo, jūra, dzintars.

 


IEVA BALODE

Vecums: 25 gadi; Augums: 179 cm

Izglītība: Banku augstskola

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Brīvais laiks manā dzīvē ir liela vērtība - to veltu sevis pilnveidošanai, atpūtai, sev pašai un tuvākajiem cilvēkiem. Mani aizrauj dažādi kursu un semināru apmeklēšana, veselīgs dzīvesveids un daba. Manuprāt, diena ir izdevusies, ja esmu redzējusi, izmēģinājusi vai iemācījusies ko jaunu.

Kāpēc nolēmi piedalīties Miss Latvia finālā? Mana drauga motivēta vēlos pierādīt, ka sieviete var būt reizē gan skaista, gan inteliģenta. Skaistums varbūt izglābs pasauli, bet intelekts to palīdzēs padarīt labāku.

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar Miss Latvia 2017 finālā? Vēlos ar savu uzvaru konkursā gūt iespēju palīdzēt sabiedrībai un valstij kopumā un godam to pārstāvēt citviet pasaulē.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Laime slēpjas attieksmē pret ikdienišķiem sīkumiem. Tā ir mūsos ikvienā, un laime - tā ir izvēle tādam būt.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni? Spēks, daba, dziesma, spītība, zeme.


KSENIJA KOROĻOVA

Vecums: 22 gadi; Augums: 169 cm

Izglītība: Bakalaura grāds starptautiskās tiesībās Groningenas Universitātē, Erasmus apmaiņa Vīnes Universitātē un maģistra grāds starptautiskās tiesībās Katoļu Universitātē Portugālē.

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Piedalos starptautiskās konferencēs un projektos, rakstu ceļošanas blogu (pēc vidusskolas pabeigšanas jau esmu dzīvojusi 5 dažādās valstīs) un nodarbojos ar fitnesu.

Kāpēc nolēmi piedalīties MissLatvia finālā? Lai atbildētu sev uz jautājumu “Vai es varu?” un lauztu stereotipus, attīstīt sevi jaunajā sfērā un piepildīt bernības sapni.

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar Miss Latvia 2017 finālā? Esmu gatava vēltīt sevi 100% , lai man būtu tāds gods pārstāvēt savu dzimteni, un uzskatu, ka Latvija ir tiešām unikāla valsts.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Laime ir spēja sapņot un iet cauri dzīves piedzīvojumiem kopā ar mīļākājiem cilvēkiem. Lai to saglabātu, es ar optimismu skatos nākotnē un neaizmirstu arī pasmieties par sevi laiku pa laikam.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?

Ekotūrisms, Jugendstils, Baltijas krasts, stilīgie cilvēki.