Contact Us

Miss and Mr Latvia, LLC.
Ruses Street 26 - 128
LV-1029 Riga

Office +371 22 182 602
Media +371 29 541 221
info@missmrlatvia.com

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Mr Dalībnieki

ROBERTS ZVAGŪZIS

Vecums: 20 gadi;   Augums: 190 cm
Izglītība: vidējā


Ar ko nodarbojies brīvajā laikā?
Brīvo laiku pēc iespējas cenšos aizpildīt ar sportu, atpūtu pie dabas un pavadot to ar ģimeni.
Uzskatu, ka tikmēr esi jauns un spējīgs man jāizmanto viss savs potenciāls.
Mani iecienītākie sporta veidi ir basketbols un hokejs, es ne tikai tos spēlēju, bet esmu arī aktīvs fans. Dievinu atpūtu pie dabas un BBQ grila, kā arī pagatavot sev un citiem neaizmirstamu maltīti.


Kāpēc nolēmi piedalīties Mr Latvia finālā?
Šī nozare mani jau ieinteresēja gadus atpakaļ, kad veiksmīgi aizvadīju konkursu Miss un Misters Ogre, pēc šī konkursa, radās vēlme attīstīt sevi tālāk un pieteikties Miss un Mister Latvia. Šī ir vieta, kur sevi pilnveidot ne tikai arēji, bet arī iekšēji, kas Tev var noderēt nākotnē. 
 

Kāpēc tieši Tev jāuzvar Mr Latvia finālā?
Nepiekrītu uzskatam, ka piedalīties konkursā var tikai prieka pēc. Man, kā sportistam, katra spēle vai konkurss ir kā sacensība un konkurence starp citiem.
Ņemot vērā manu apņēmību, cīņas sparu un centību, uzskatu, ka būtu cienīgs nest Misters Latvia 2017 titulu.


Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt?
Mana laime ir mana ģimene, mana un viņu veselība. Esmu laimīgs, ka varu redzēt, dzirdēt un staigāt. To visu var saglabāt, novērtējot, kas Tev ir, un rūpējoties par savu un tuvo veselību.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?
Sporta Talanti; Bagātīgā virtuve; Neskartā daba; Latviešu sīkstums


JĀNIS GULBINSKIS-ROGAINIS

Vecums: 25 gadi; Augums:  1,89 cm

Izglītība: profesionālā vidēja izglītība  – Ēdināšanas pakalpojumu speciālists. Patreiz studēju augstskolā RISEBA bakalaura studiju programmā  Biznesa psiholoģija 2. kursā.

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Mana ikdiena sastāv no augstskolas, treniņiem un vecākā administratora pienākumiem. Brīvā laika ir maz, bet ja atrodas brīva diena, labprāt pavadu to kopā ar savu draudzeni ejot uz kino vai kādu restorānu.

Kāpēc nolēmi piedalīties  Mr. Latvia finālā? Gribu sevi pārbaudīt. Nevēlos sev vēlāk pārmest vai nožēlot, ka neizmantoju izdevību. Kā arī, Misters Latvija tituls ir lieliska pievienotā vērtība, kura pavadīs mani visu mūžu.

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar Mr. Latvia 2017 finālā? Es nebaidos no kritikas vai smaiga darba. Grūtības mani neaptur, bet pilnveido. Konkurenti nebaida, tie motivē mani neapadoties. Tāda ir mana attieksme un tā palīdzēs sasniegt nospraustos mērķus.Esmu gatavs atteikties no brīvā laika, no atpūtas un komforta zonas. Esmu gatavs maksāt uzvaras cenu.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Laime ir neatkarībā, patstāvībā un pavadītajā laikā ar mīļoto meiteni. Pimos divus saglabāju katru dienu strādājot un pilnveidojot sevi, pēdējo – novērtējot katru kopā pavadīto mirkli.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?

Mazs cinītis gāž lielu vezumu.


IVO LESNIEKS

Vecums: 25 gadi; Augums: 182 cm

Izglītība: Vidējā profesionālā (automehāniķis), nepabeigta augstākā Rīgas Tehniskā Universitāte

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Brīvo laiku pavadu ar ģimeni vai draugiem (tuviniekiem), kopīgi apmeklējam kultūras pasākumus, dodos garākos pārbraucienos ar auto, vai pārgājienos, izbaudot Latvijas ainavas burvību. Lasu iedvesmojošu, rosinošu literatūru.  Pievēršos savu prasmju pilnveidošanai, kā arī jaunu zinību apguvei. Veicu darbības, kuras raisa laimes un piepildījuma sajūtu.

Kāpēc nolēmi piedalīties Mr. Latvia finālā? Pieņēmu šo, par lielisku iespēju sevis pilnveidošanai, jaunas pieredzes un iespaidu apguvei. Domāju, ka Mr. Latvia konkursā iegūtā atpazīstamība atvieglotu uzmanības pievēršanu sabiedrības daļai, kurai nepieciešama palīdzība, kā arī citām aktuālām mūsdienu sabiedrības problēmām.

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar Mr. Latvia 2017 finālā? Dalība konkursā mani iedvesmoja pievērsties nodarbēm, kurām iepriekš nevarēju, varbūt nevēlējos saņemties. Ja sagatavošanās procesā izskaudīšu savus netikumus un pilnveidošu tikumus, uzskatu, ka kļūšu titula cienīgs pārstāvis un godam būšu to nopelnījis.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt?  Laime ir mirklīga sajūtu ko sniedz emociju kopums, tās rada sabiedrība, vide kurā uzturos. Brīvība, prieks, atklātība, iecietība, dāsnums, saliedētība, ieinteresētība. Jebkuras pozitīvas īpašības izpausme dabā raisa laimes sajūtu, jo vairāk šādu brīžu piedzīvoju, jo laimīgāks jūtos. Uz to, kā laimi saglabāt, atbilde ir - attieksme. Kā mēs pret to attiecamies, tā laime uz mums atsaucas un tā ir ar visu.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni? 

Tradīcijas, Iznesība, Sirsnība, Spēks, Neatlaidība.


LEONĪDS GERAŠČENKO

Vecums: 24 gadi; Augums: 188 cm

Izglītība:  Augstākā

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Brīvajā laikā man patīk nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, pavadīt laiku ar saviem radiniekiem un draugiem, lasīt mākslas un biznesa literatūru.

Kāpēc nolēmi piedalīties Mr. Latvia finālā? Tā ir lieliska iespēja pilnveidot sevi, iegūt pavisamjauno pieredzi un iepazīties ar dažādiem cilvēkiem.

Kāpēc tieši Tev ir jāuzvar  Mr. Latvia 2017 finālā?

Jo es varētu iedvesmot citus cilvēkus.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Laime ir dzīvie vecāki, veselīgie bērni, uzticamie draugi un atbalsts no mīļota cilvēka.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?

Unikāla, skaista, daudznacionāla, uzņēmīga, atvērta.


VADIMS BARIŠOKS

Vecums: 25; Augums: 186cm

Izglītība: vidējā + prof (sales management)

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Visu savu brīvo laiku pavadu aktīvi... – attīstu biznesa idejas, trenējos, bildējos, braukāju ar draugiem uz dažādiem pasākumiem, skatos motivācijas video par sportu vai biznesu, mācos biznesa semināros. Priekš maniem draugiem un paziņām nav noslēpums, ka es nemāku mierīgi atpūsties un neko nedarīt, manam raksturam – tas ir grūtākais process.

Kāpēc nolēmi piedalīties Mr Latvia finālā? Vienmēr bija domas par to, ka esmu šo titulu pelnījis, ar savām darbībām un attieksmi.

Kāpēc tieši Tev jāuzvar Mr Latvia finālā? Man ir jāuzvar šis tituls tāpēc, ka es esmu tāds – kāds es esmu(īsts). Līdz finālam, es biju pilnībā tāds pats: sekoju līdzi savam izskatam, sekoju līdzi savām darbībām un tam ko runāju cilvēku priekšā, vienmēr centos būt piemērs priekš citiem, arī tad, kad atrodos mājās vai citās vietās, arī tur, kur nav pazīstamo cilveku.Es esmu aktīvs, mērķtiecīgs, sportisks, cītīgs un kā citi saka – skaists... Tātad- --Mr.Latvija! 

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Laime priekš manis... Tā ir - nebūt vergam darbā, nodarboties ar to ko tu mīli, tad nav svarīgi cik laika tu pavadi darbībā, cik noguris tu esi un kur atrodies, jo tu dari ko tu mīli un jūties laimīgs. Atrodot sevi, dzīvojot sev un ar savu laimes sajūtu daloties un motivējot apkārtējos tā ir īsta laime!

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni? Maza valsts ar lielu iespēju spektru


ARTŪRS IGNATIKS

Vecums: 26 gadi; Augums: 186 cm
 
Izglītība: Pabeigta vidusskola un speciālā izglītība

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā?  Savā brīvajā laikā man patīk braukt ar riteni, piemēram, downhill.

Kāpēc nolēmi piedalīties Mr. Latvia 2017 finālā?  Šī ir lieliskā iespēja izmēģināt kaut ko jaunu.

Kāpēc teiši Tev ir jāuzvar Mr Latvia 2017 finālā?   Tas būtu forši piepildīt manu sapni.

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt?   Laime ir harmonija un mīlestība

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?  

Zaļa, neliela, mājīga, draudzīga un ļoti skaista


KRISTS PRŪSIS

Vecums: 19 gadi; Augums: 182 cm

Izglītība: Rīgas Mākslas un Mediju tehnikums.        

Ar ko nodarbojies brīvajā laikā? Man patīk nodarboties ar dažādiem sporta veidiem un pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni.

Kāpēc nolēmi piedalīties Mr Latvia finālā? Nolēmu piedalīties, jo tā ir iespēja pilnveidot sevi dažādās jomās, iegūt jaunus draugus, vērtīgu un interesantu pieredzi.

Kāpēc teiši Tev ir jāuzvar Mr. Latvia 2017 finālā? Es mīlu savu dzimteni, tāpēc uzskatu, ka esmu cienīgs pārstāvēt Latviju pasaules mērogā!

Kas priekš Tevis ir laime un kā to saglabāt? Laime ir tad, kad radinieki un tuvinieki ir veseli un, lai to saglabātu ir jāpavada vairāk laika ar mīļajiem.

Ar kādiem 5 vārdiem Tu noreklamētu savu dzimteni?

Daba, Valoda, Kūltūra, Izglītība, Spēks.